Online Akademik Çeviri Kursu

Hem İngilizce-Türkçe hem de Türkçe-İngilizce olmak üzere iki ana programdan oluşan çeviri kurslarımızdan öğrencilerimiz ihtiyaçlarına uygun olanı tercih edebilmektedir. Derslerimiz WhatsApp üzerinden görüntülü olarak birebir yapılmaktadır.

Kurs İçeriği

İngilizce-Türkçe Çeviri 
Programımız okuduğunu anlama yeteneğini artırmak isteyen, çeviri mesleği yapan ya da akademik kariyeri için okuyup anlama yeteneğini geliştirmek isteyen öğrencilerimiz için seviyelerine uygun cümle yapılarıyla başlayıp en karmaşık cümle yapılarını kolayca anlayabilecekleri bir yeteneğe kadar gelişmelerini sağlar. Birebir ders programımızın saat ücreti 200 ₺ dir.

Türkçe-İngilizce Çeviri
Konuşma yeteneğini geliştirmek isteyen öğrencilerimiz için geliştirilmiş olan programımız, tüm hedeflere yönelik kişiselleştirilebilmektedir. Birebir ders programımızın saat ücreti 200 ₺ dir.

Vocabulary
Yeterli seviyede kelime kapasitesine sahip olmadan ne İngilizce-Türkçe ne de Türkçe-İngilizce çeviri yeteneğimizi ileri seviyelere taşıyabiliriz. Bundan dolayı her iki çeviri programımızı da destekleyen eşsiz kelime ezberleme listelerini programlarımız süresince haftalık olarak öğrencilerimize sunmaktayız.

Englısh - Turkısh Translatıon
0
Turkısh - Englısh Translatıon
0
Passıve Vocabulary Capacıty
0
Actıve Vocabulary Capacıty
0
Translatıon Speed
0
Bize Ulaşın