TOEFL Hazırlık Kursu

Okuma, Dinleme, Konuşma ve Yazma olarak 4 bölümden oluşan TOEFL sınavı, Amerika Birleşik Devletleri merkezli Educational Testing Service (ETS) tarafından tasarlanmaktadır. TOEFL sonucuna göre öğrenci ya da çalışan alacak olan her kurum kendi taban puanını belirlemektedir.

Program süresi öğrencilerimizin seviyesine göre belirlenmektedir. Hazırlık kurslarımızın birebir saat ücreti 70 ₺ dir.

Kurs İçeriği

READING
İleri seviye cümle yapıları ile ilgili Gerund & Infinitive, Noun Clauses, Adjective Clauses, Adverb Clauses, Reductions, Participles konuları görülür ve çok miktarda karmaşık cümle çevirisi yapılıp bu öbekleri barındıran cümlelerin iyice kavranması sağlanır.

LISTENING
Sınava Özgü dinleme parçaları üzerinden karşılaşılacak olan biçimde dinleme egzersizleri yapılıp, uygulanması gereken stratejiler öğrencilerimize sunulur.

WRITING
Yazma bölümünde öğrencilerimize bir düşünceyi farklı biçimlerde ve kompleks cümlelerle ifade edebilecekleri yazma tekniklerini sunmaktayız.

SPEAKING
TOEFL sınavında karşılıklı bir konuşma bölümü yoktur. Adaylar üç ayrı bölümde 45 saniyelik 2 soruya, 60 saniyelik 4 soruya cevap verirler. Konuşma süresi pek uzun olmadığından dolayı öğrencilerimize belirli bir şablonda konuşma stratejisi sunarak rahat bir biçimde konuşma bölümünü geçmelerini sağlamaktayız.

VOCABULARY
Sınava Özgü Kelimeler; Akademik Fiiller, Akademik İsimler, Akademik Sıfatlar, Akademik Zarflar, Deyimsel Fiiller, Bağlaçlar, Edatlar, Düzensiz Fiiller öğrencilerimize ezberlemeleri için planlı bir biçimde sunulur.

10 ADET DENEME TESTİ
Öğrencilerimizin soru türlerini tanımaları ve performanslarını görmeleri için 10 adet sınav testi çözülür.

Readıng Skılls
0
Lıstenıng Skılls
0
Speakıng Skılls
0
Wrıtıng Skılls
0
Exam Success
0
Bize Ulaşın