Meet Our Team

Anna Reed
Anna Reed
Manager
Ed Day
Ed Day
Translator
Earl Stone
Earl Stone
Blogger

Our Skills

0
CSS3
0
HTML
0
PHP
0
MySQL

Why Choose Us?

img

Selman hoca ile altı ay önce başladığımız İngiliz dili öğrenme eğitimi, bugün itibarıyla sona ermiştir. Sonuç olarak: Selman hocanın eseri olan mükemmel bir kitap ve hocanın inanılmaz tecrübe harmanında bu işi öğrenmiş olmaktayız. Kendi oğlumda Selman hocanın tecrübesiyle yoğrulmaktadır. Bu iş için adres Selman Örün hocadır.

Selçuk EkenSOSYOLOG

İngilizceyi bazı filmlerden, alt yazılı dizilerden ve okuldaki eski bilgilerle bildiğimi zannediyordum. Selman hocam ve NEC ile tanıştıktan sonra bilgilerimin yetersiz, eksik olduğunu fark ettim. Selman hocamın eğitiminin ve öğretim tekniğinin bende fark yarattığını gördüm. NEC ve Selman hocama teşekkür ederek başarılarının devamını diliyorum.

Halit Hilmi SüslüBaş Makinist

Selman hocamız yılların verdiği deneyimle öğrencisini çok iyi yönlendiriyor. Kendisinin hazırlamış olduğu çok güçlü bir dokümantasyonu var. Verdiği ödevleri de yaparsanız hedefinize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca, yazmış olduğu kitap grammer alt yapısını çok güzel şekilde sunmakla birlikte içinde sayısız örnek içeriyor. Alıştırmaları yaparken hem dil bilgimi geliştirdim hem de kelime dağarcığımı. Buna ek olarak çeviri yeteneğimi de geliştirdi. Gerçekten yeniden aynı kitabı alıp içindeki alıştırmaları tekrar yapmak isterim.

Murat ArınYazılım Uzmanı